Закупівля спортивного інвентарю для вихованців спортивного клубу «Борець»

1.* Назва проєкту (має відображати зміст та мету проєкту,  і бути викладена лаконічно одним реченням та містити не більше 15 слів. Слід уникати занадто узагальнених, абстрактних чи «поетичних» назв, які потребують додаткових пояснень щодо змісту проєкту):

Закупівля спортивного інвентарю для вихованців спортивного клубу «Борець»
2.* Місце реалізації проєкту (адреса, назва об’єкту щодо якого планується реалізувати проєк: 6-мікрорайон, буд. 1, м. Нововолинськ
3.* Опис проєкту (1. Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт, важливість проблеми для міста. 2. Мета та завдання реалізації проєкту. 3. Способи вирішення проблеми; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Чи були спроби вирішити цю проблему раніше? 4. Основні заходи проєкту, детально описати що саме має бути зроблено, терміни реалізації. 5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту. Інформація щодо доступності громадян до вільного користування результатами проєкту. 6. Результати проєкту, що саме залишиться після реалізації проєкту,  чи потрібне подальше фінансування, утримання проєкту і за чиї кошти. Скільки існуватимуть результати проєкту, який вплив на екологію міста?)

1. Проблема: відсутність спеціалізованого інвентарю для здійснення тренувань з греко-римської боротьби.
  2. Мета проєкту: покращити умови тренування для вихованців СК «Борець» для покращення результатів на всіх видах змагань.
  3. Спосіб вирішення проблеми: закупівля форми та інвентарю для вихованців клубу, а саме: спортивні костюми (15 шт), борцівське тріко (20 шт.), борцівське взуття (20 шт.), борцівський манекен (3 шт.) та борцівський джгут (12 шт.).
  4. Заходи проєкту:

4.1. Закупівля, доставка інвентарю та форми.

4.2. Інформування в ЗМІ про хід реалізації проєкту.

1. Бенефіціари:

– діти та підлітки віком від 6 до 18 років та дорослі у кількості 55 осіб;

– батьки дітей – понад 100 осб;

– персонал клубу (тренери) – 3 особи.

1. Результати проєкту: подальше утримання та обслуговування об’єкту відбуватиметься за кошти клубу.

№ з/п Перелік видатків Орієнтовна вартість, тис. грн.
1. Спортивні костюми (15 шт по 1000 грн) 15,0
2. Борцівське тріко (20 шт по 500 грн) 10,0
3. Борцівське взуття (20 шт по 1000 грн) 20,0
4. Борцівський манекен (3 шт по 1000 грн) 3,0
5. Борцівський джгут (12 шт по 50 грн, 3 м) 1,8
6. Послуги доставки кошти батьківського комітету
Разом: 49,8
  1. Інші додатки (мапа із зазначеним місцем реалізації проекту, фотографії, креслення, схеми, комерційні пропозиції, аудіо/відео файли, які стосуються цього проєкту тощо).Примітка 1: пункти, позначені * є обов’язковими для заповнення.