Огорожа цвинтаря села Гряди як вираз шани померлим

1.* Назва проєкту (має відображати зміст та мету проєкту,  і бути викладена лаконічно одним реченням та містити не більше 15 слів. Слід уникати занадто узагальнених, абстрактних чи «поетичних» назв, які потребують додаткових пояснень щодо змісту проєкту):
«Огорожа цвинтаря села Гряди як вираз шани померлим ».
2.* Місце реалізації проєкту (адреса, назва об’єкту щодо якого планується реалізувати проєкт) – Володимир-Волинський р-н, Нововолинська ОТГ, с.Гряди
3.* Опис проєкту (1. Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт, важливість проблеми для міста. 2. Мета та завдання реалізації проєкту. 3. Способи вирішення проблеми; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Чи були спроби вирішити цю проблему раніше? 4. Основні заходи проєкту, детально описати що саме має бути зроблено, терміни реалізації. 5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту. Інформація щодо доступності громадян до вільного користування результатами проєкту. 6. Результати проєкту, що саме залишиться після реалізації проєкту,  чи потрібне подальше фінансування, утримання проєкту і за чиї кошти. Скільки існуватимуть результати проєкту, який вплив на екологію міста?)

Проблема

В селі Гряди обгородження потребує цвинтар.

Кладовище знаходиться в центрі села, з одного боку знаходиться стадіон.

Громада села не є спроможною встановити огорожу власним коштом. Більшість населення – зокрема старшого віку – систематично піднімає питання благоустрою території. Неодноразові спроби зібрати  кошти не увінчались успіхом.

Мета проекту

Благоустрій цвинтаря – через встановлення огорожі ( зі сторони стадіону)

Спосіб вирішення

Встановлення огорожі на цвинтаря с.Гряди з однієї сторони ( від стадіону)

Заходи проєкту

1. Придбання 100 плит ( 50 секцій по 2 плити) , 52 стовпців та витратних матеріалів.
  2. Доставка
  3. Підготовчі роботи та монтаж огорожі
  4. Пошиття костюмів

Групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту

Всі, чиї рідні поховані на цвинтарі села Гряди

Результати проєкту

1. Поліпшення благоустрою сільського цвинтаря в с.Гряди
  2. Покращення соціального клімату в селі, оскільки громадськість давно занепокоєна станом цвинтаря
  3. В перспективі – силами громади буде встановлена огорожа з усіх сторін

Орієнтовна вартість проєкту 50 000  грн.

1. Інші додатки (мапа із зазначеним місцем реалізації проекту, фотографії, креслення, схеми, комерційні пропозиції, аудіо/відео файли, які стосуються цього проєкту тощо).Примітка 1: пункти, позначені * є обов’язковими для заповнення.

№ з/п Перелік видатків Орієнтовна вартість, тис. грн.
1. 100 плит ( 50 секцій по 2 плити) 22 , 000
2. 52 стовпці 14,040