Реконструкція пандуса на амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4 в м. Нововолинську

*фото ілюстративне

1.Назва проєкту

2.* Місце реалізації проєкту

вул. Проспект Перемоги, 7, м. Нововолинськ, Волинська область, 45400

3.* Опис проєкту

(1. Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт, важливість проблеми для міста. 2. Мета та завдання реалізації проєкту. 3. Способи вирішення проблеми; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Чи були спроби вирішити цю проблему раніше? 4. Основні заходи проєкту, детально описати що саме має бути зроблено, терміни реалізації. 5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту. Інформація щодо доступності громадян до вільного користування результатами проєкту. 6. Результати проєкту, що саме залишиться після реалізації проєкту,  чи потрібне подальше фінансування, утримання проєкту і за чиї кошти. Скільки існуватимуть результати проєкту, який вплив на екологію міста?)

1. Проблема: відсутність пандусу, який необхідний для інвалідів та батьків із візочками.
  2. Мета проєкту: покращити умови перебування у КНП ПМСД для мешканців міста.
  3. Спосіб вирішення проблеми: монтаж панусу, згідно проєктно-кошторисної документації, що додається.

4. Заходи проєкту:

4.1. Роботи зі встановлення пандусу.

4.2. Інформування в ЗМІ про хід реалізації проєкту.

1. Бенефіціари:

– пацієнти ПМСД у кількості понад 40 тис. чоловік;

– працівники закладу;

– мешканці міста.

1. Результати проєкту: комфортні умови перебування пацієнтів ПМСД; покращення умов доступності маломобільних груп населення до будівлі; створення належних умов життя, усунення бар’єрів на шляху осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Проектно-кошторисна документація подана у додатках.

Тривалість проєкту – 6 міс.

Вартість проєкту – 50 тис. грн.