Співоча душа цього міста, яка хоче бути красивою

1.* Назва проєкту (має відображати зміст та мету проєкту,  і бути викладена лаконічно одним реченням та містити не більше 15 слів. Слід уникати занадто узагальнених, абстрактних чи «поетичних» назв, які потребують додаткових пояснень щодо змісту проєкту):
«Співоча душа цього міста, яка хоче бути красивою ».
2.* Місце реалізації проєкту (адреса, назва об’єкту щодо якого планується реалізувати проєкт) – м. Нововолинськ, Палац Культури.
3.* Опис проєкту (1. Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт, важливість проблеми для міста. 2. Мета та завдання реалізації проєкту. 3. Способи вирішення проблеми; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Чи були спроби вирішити цю проблему раніше? 4. Основні заходи проєкту, детально описати що саме має бути зроблено, терміни реалізації. 5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту. Інформація щодо доступності громадян до вільного користування результатами проєкту. 6. Результати проєкту, що саме залишиться після реалізації проєкту,  чи потрібне подальше фінансування, утримання проєкту і за чиї кошти. Скільки існуватимуть результати проєкту, який вплив на екологію міста?)

Проблема

З 12 жовтня 2008 року у Нововолинську діє аматорський колектив «Ветеран». Це культурно-мистецьке середовище, що єднає залюблених у пісню осіб, котрі вже бачили життя , за спиною чималий досвід, але мають велике прагнення до творчості, до пісні. Актуально у хорі  19 людей, 15 жінок та 4 чоловіки, середній вік – 60 років, найстарший учасник  – 1938 року! На жаль, костюми, у котрих виступають поважні артисти – не набагато молодші від них самих, потребують систематичних ремонтів, а більшість – заміни.

Чимало було мови між учасниками про те, що їм соромно виступати у таких стоях, окремі хотіли відмовлятись від подальших виступів, особливо коли бачили костюми аналогічних колективів з інших населених пунктів, які, до слова,  були закуплені за кошти бюджетів різних рівнів або спонсорську допомогу.

Учасниками хору ветеранів міста Нововолинська було прийняте рішення подати заявку на нові костюми.

 

Мета проекту

Оновлення концертного гардеробу аматорського колективу «Ветеран»  міста Нововолинська

 

Спосіб вирішення

Закупівля готових ( індивідуальний пошив) костюмів для учасників хору  у кількості 15 жіночих комплектів ( жилетка та спідниця жіноча з нижньою спідницею) та 4 сорочки чоловічих, виконаних в українському народному стилі.

 

Заходи проєкту

 

  1. Розробка дизайну костюма ( учасники колективу)
  2. Пошук підрядника, хто виготовить ( учасники колективу)
  3. Зняття мірок
  4. Пошиття костюмів
  5. Їх презентація у рамках онлайн-виступу з трансляцією у соцмережах ( в умовах карантину) або виступу на заході ( при пом’якшенні карантинних норм).

 

 

Групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту

 

Результатамаи проекту зможуть користуватись не лише учасники самого хору, а й всі жителі міста, які приходитимуть на концерти, де виступатимуть артисти, одягнуті в нові строї.

 

Результати проєкту

 

  1. Збільшення кількості виступів хору
  2. Збільшення мотивації учасників до участі у самодіяльності, а в перспективі – можливе і збільшення кількості учасників.
  3. Залученість у самодіяльність покращує соціалізацію, особа поважного віку відчуватиме себе більш затребуваною, соціально задіяною, це покращить фізичний та психоемоційний стан.

 

4.* Орієнтовна вартість проєкту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

 

Орієнтовна вартість проєкту 28 050 грн.

 

  1. Інші додатки (мапа із зазначеним місцем реалізації проекту, фотографії, креслення, схеми, комерційні пропозиції, аудіо/відео файли, які стосуються цього проєкту тощо).Примітка 1: пункти, позначені * є обов’язковими для заповнення.

 

№ з/п Перелік видатків Орієнтовна вартість, тис. грн.
1. Жіночий костюм 26,250
2. Чоловіча сорочка 1,800
3.
4.
Разом: 28,050