Сучасний світ для сучасної молоді

1.* Назва проєкту (має відображати зміст та мету проєкту,  і бути викладена лаконічно одним реченням та містити не більше 15 слів. Слід уникати занадто узагальнених, абстрактних чи «поетичних» назв, які потребують додаткових пояснень щодо змісту проєкту):
«Сучасний світ для сучасної молоді»
2.* Місце реалізації проєкту (адреса, назва об’єкту щодо якого планується реалізувати проєкт) смт Благодатне, вул. ЛесіУкраїнки, б.2, Нововолинська  ЗОШ №8_
3.* Опис проєкту (1. Проблема, на вирішення якої спрямований проєкт, важливість проблеми для міста. 2. Мета та завдання реалізації проєкту. 3. Способи вирішення проблеми; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців. Чи були спроби вирішити цю проблему раніше? 4. Основні заходи проєкту, детально описати що саме має бути зроблено, терміни реалізації. 5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами проєкту. Інформація щодо доступності громадян до вільного користування результатами проєкту. 6. Результати проєкту, що саме залишиться після реалізації проєкту,  чи потрібне подальше фінансування, утримання проєкту і за чиї кошти. Скільки існуватимуть результати проєкту, який вплив на екологію міста?) Завдяки нашому проекту та вашій допомозі ми зможемо втілити  мрію дітей. Адже у віртуальному світі  молодь не має змоги спілкуватися та знаходити спільну мову зі своїми однолітками. Комп’ютерний всесвіт настільки різноманітний, що його цікаво вивчити і в наочних іграх, і   в предметах констроювання. Вчитель матиме змогу надати дитині втілити маленьку дитячу мрію в життя. Можливо колись по закінченю навчального закладу  ми матимемо  гарних фахівців, які будуть втілювати свої ідеї в розвиток медицини, астрономії, харчової промисловості. Віримо в це так, бо сама найкраща інвестиція – це івестиція в молодь !!!! 

4.* Орієнтовна вартість проєкту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

№ з/п Перелік видатків Орієнтовна вартість, тис. грн.
1. Дитячі розвивальні ігри 7000,00
2.
3.
4.
Разом:
  1. Інші додатки (мапа із зазначеним місцем реалізації проекту, фотографії, креслення, схеми, комерційні пропозиції, аудіо/відео файли, які стосуються цього проєкту тощо).Примітка 1: пункти, позначені * є обов’язковими для заповнення.